Яндекс.Метрика
(044) 227  96 51 химия   (044) 227  05 65 оборудование
(044) 502  20 80               (044) 227  09 20 мебель 

Реактиви та розчинники

Лабораторне обладнання

Лабораторні меблі

Реактори та автоклави

Лабораторний посуд і тара

Сушильні шафи

Витратні матеріали

Інформація для користувача

Біоаналітична лабораторія

 

Про нас

ТОВ "Науково-виробниче підприємство" Укроргсинтез " здійснює наступні види діяльності:

 • Виробництво лабораторних меблів;
 • Виробництво сушильних шаф і стерилізаторів;
 • Виробництво реакторів високого тиску;
 • Продаж хімічних реактивів та розчинників;
 • Продаж лабораторного обладнання;
 • Продаж лабораторного скла і тари;
 • Аналіз сполук (ЯМР-аналіз, визначення вологи методом Фішера);
 • Замовний синтез.


Детальніше про напрямок "Лабораторні меблі":

ТОВ «НВП «Укроргсинтез» виготовляє лабораторні меблі починаючи з 2004 року. За цей час нами укомплектовано більше сотні лабораторій різного профілю. Наш асортимент включає витяжні шафи, сушильні шафи, лабораторні столи, шафи для реактивів, шафи для обладнання, шафи металеві для одягу, сейфи для реактивів та інші лабораторні та корпусні меблі. Основний принцип нашої роботи - виробництво високоякісної, доступної споживачеві лінійки лабораторних меблів і спеціального лабораторного устаткування.

Одним з найбільш важливих чинників при обладнанні лабораторії є правильний підбір і розстановка меблів. Якісні меблі не тільки доставляють естетичне задоволення, але й дозволяють зберегти здоров'я працівників лабораторії, зменшити їх стомлюваність протягом робочого дня і, як наслідок, збільшити продуктивність праці.

Ми пропонуємо модельний ряд, який повністю задовольняє потреби дослідних, виробничих, навчальних, спеціалізованих лабораторій, а також медичних установ.

Наші клієнти можуть замовити меблі з каталогу або за індивідуальними кресленнями, в комплектації необхідної для конкретної лабораторії або виробництва. Виробничий комплекс, розташований у м. Києві, забезпечує повний цикл виготовлення лабораторних, спеціальних меблів, сушильних та вакуумних шаф.

Для захисту меблів від агресивних впливів реактивів і зовнішнього середовища використовується порошкова епоксидна або спеціальна хімічно стійка фарба. Для процесів пов'язаних з роботами в умовах особливо агресивного середовища ми виготовляємо спеціальні меблі з нержавіючої сталі або використовуємо спеціальне хімічно стійких покриття для витяжних шаф та інших меблів.

При роботі з замовником ми керуємося наступними принципами:

 • Візуалізація пропонованих рішень (3D графіка, ескіз).
 • Виконання замовлення в узгоджений термін.
 • Виготовлення, як стандартних меблів, так і меблів, спроектованих згідно вимог клієнта, з урахуванням розташування комунікацій в лабораторії.
 • Виконання замовлень від одиничних екземплярів меблів до повної комплектації лабораторії.
 • Широкий вибір колірних рішень і конструкційних матеріалів.
 • Гнучкі умови оплати.
 • Гарантія якості.


Зразки продукції, що випускається, представлені в демонстраційному залі за адресою вул. Червоноткацька, 61 (біля метро "Лісова")

Детальніше про напрямок "Хімреактиви":

Компанія «НВП« Укроргсинтез» вже більше 10 років займається поставками в Україну будь-яких партій хімічних реактивів. Це хімічні органічні речовини високої чистоти, розчинники (хлороформ, диметилформамід, гексан, етилацетат, діоксан, тетрагідрофуран, ацетонітріл, ізопропанол та ін.), розчинники для ВЕРХ (ацетонітріл для ВЕРХ), дейтеровані розчинники (D-диметилсульфоксид, D-ацетонітрил, D-бензол).

Наша компанія є представником в Україні найбільшого японського каталога органічних сполук TCI®, в якому представлено понад 20 000 реактивів.

Велика увага приділяється якості вхідної продукції. Сучасна аналітична база дає можливість контролювати якість реактивів, що поставляються, а також проводити аналіз сполук під замовлення.

Детальніше про напрямок "Експрес-аналізи":

Компанія "Укроргсинтез" є офіційним представником німецького виробника експрес-тестів, індикаторного паперу, систем фотометричного аналізу, мікробіологічних тестів і витратних матеріалів для хроматографії MACHEREY-NAGEL.

Експрес-тести дають можливість якісно, напівкількісної або кількісно визначити елемент у водному розчині, воді або ґрунті.

Індикаторний папір підходить для визначення рН як у різних областях рН, так і більш точно саме у певній галузі.


Набори для дослідження ґрунтів застосовуються як в стаціонарних лабораторіях так і на місці забору зразка.

Фотометричний спосіб з використанням спектрофотометрів і фотометрів від MACHEREY-NAGEL визначення дозволяє точно визначити кількість елемента в будь-якому зразку.

Експрес-тести застосовуються в:

сільському господарстві та квітництво для аналізу ґрунтів на: амоній, кальцій, карбонатні жорсткість, хлориди, хлор, мідь, ціаніди, жорсткість, залізо, магній, нітрати, нітрити, рН, фосфати, калій;

ставкове господарство і рибництві для аналізу води на: амоній, кальцій, карбонатні жорсткість, ціаніди, жорсткість, залізо, магній, марганець, нітрати, нітрити, кисень, рН, фосфати, сульфіди;

аналізі води для бойлерів на: кальцій, карбонатні жорсткість, хлориди, мідь, ДЕГА, жорсткість, гідразин, залізо, магній, кисень, рН, фосфати, сульфіди, постійну жорсткість, кремній, сульфати, сульфіти, цинк;

пивоварінні для аналізу пива і води на: лужність, алюміній, амоній, кальцій, карбонатні жорсткість, хлориди, хлор, мідь, ПАР, жорсткість, гідразин, залізо, магній, марганець, нітрати, нітрити, рН, фосфати, постійну жорсткість, сульфати;

хімічний промисловості: лужність, амоній, кальцій, карбонатні жорсткість, хлориди, хлор, хром, хромати, ціаніди, ДЕГА, мідь, ПАР, фториди, жорсткість, гідразин, залізо, магній, марганець, нікель, нітрати, нітрити, кисень, рН, фосфати, калій, постійну жорсткість, кремній, сульфати, сульфіти, цинк;

харчової промисловості: алюміній, амоній, кальцій, карбонатні жорсткість, хлориди, хлор, хром, хромати, ціаніди, мідь, ПАР, фториди, жорсткість, залізо, магній, марганець, нітрати, нітрити, рН, фосфати, постійну жорсткість, сульфати, сульфіти, сульфіди, цинк;

аналіз питної води, стічної води, природних вод на: лужність, амоній, алюміній, кальцій, карбонатні жорсткість, хлориди, хлор, хром, хромати, ціаніди, мідь, ПАР, фториди, жорсткість, залізо, магній, марганець, нікель, нітрати, нітрити, кисень, рН, фосфати, сульфати, сульфіти, цинк, БПК5, ГПК, загальний азот, ТОС;

паперової та текстильної промисловості: кальцій, лужність, алюміній, кальцій, карбонатні жорсткість, хлориди, хлор, хром, хромати, мідь, жорсткість, магній, нікель, рН, калій, постійну жорсткість, сульфати, сульфіти, цинк;

аналізі води з басейнів: алюміній, амоній, бром, карбонатна жорсткість, хлор, цианурової кислота, рН.

Фільтрувальний папір: беззольний для кількісного аналізу, жорстка для кількісного аналізу, вологостійкий фільтрувальний папір, фільтри зі скловолокна або кварцового волокна, фільтрувальний папір технічного призначення, витиснена фільтрувальний папір, спеціальний папір, фільтрувальний папір з активованим вугіллям, поліефірна папір, фільтрувальний папір для броварень, знежирена фільтрувальний папір, кізельгуровий папір, фільтрувальний папір чорного кольору, гідрофобна папір для поділу фаз, папір для блот, хроматографічний папір.

Екстракційної гільзи: гільзи з целюлози, з боросилікатного скла.

Мембрани: нітрітцелюлозні мембрани, полікарбонатні мембрани, ацетілцелюлозні мембрани, політетрафторетіленовие мембрани, поліефірні мембрани, целюлозні мембрани, поліамідні мембрани, поліефірсульфонові мембрани, полівінілідендіфторідні мембрани, скловолоконні.


Детальніше про напрямок "Лабораторне обладнання":

"Укроргсинтез" працює в сфері лабораторного обладнання вже більше 10 років. Основна спеціалізація компанії - це лабораторне обладнання загального призначення (мішалки, шейкери, сушильні шафи і так далі) та устаткування для синтезу і аналізу хімічних речовин.На сьогоднішній день наша компанія запустила лінію з виробництва сушильних шаф і стерилізаторів.

Реактори високого тиску

Багаторічний досвід у сфері синтезу дав змогу розробити та удосконалити модель високотемпературного реактора для синтезу під тиском.Сьогодні ми з гордістю можемо запропонувати нашим клієнтам автоклав (або реактор високого тиску), супутнє обладнання, компетентну консультацію, допомогу в установці, налагодженню, роботі та модернізації. Реактори високого тиску випускаються різного об'єму від 25 мл до 5л, а електронне регулювання температури дає можливість проводити процес синтезу при точно заданій температурі. Модель і додаткове обладнання підбираються індивідуально під конкретну задачу, яку ставить перед собою наш замовник.

Сушильні шафи та стерилізатори

Новою розробкою компанії "Укроргсинтез" є лінійка сушильних шаф СП та РЄ об'ємом від 50л до 300л і вище. Шафи призначені для виконання прискореного сушіння при температурі до 280°С з примусовою або природньою конвекцією повітря всередині шафи. Цифрова настройка температури з точністю в 1 градус. Керований на передній панелі затвор витяжного повітрогону. Рівномірний розподіл температури усередині камери і прискорений рух повітря в камері за допомогою повітряного вентилятора усередині шафи дозволяють суттєво економити час! Цифрове управління процесом нагріву сушильної шафи здійснюється за допомогою ПІД-контролера із вбудованим таймером (діапазон 0-99 час 59 хв).

Також випускається серія вакуумних сушильних шаф СВ, призначених для висушування речовин при температурі до 280°С і при зниженому тиску до 10мбар.

Стерилізатори сухожарові медичні

Серія стерилізаторів ДВО призначена для повітряної стерилізації, дезінфекції, сушіння хірургічних інструментів, термостійких шприців, скляній і металевого посуду, інших виробів медичного призначення.

Процес стерилізації передбачає 4 режими нагріву: 85, 120, 160, 200°С. Природна конвекція або примусова конвекція повітря забезпечує рівномірний розподіл температури усередині камери. Кожен прилад забезпечений ПІД-контролером, який забезпечує управління процесом нагрівання в камері.

Використовується в стаціонарних медичних установах, стоматологічних клініках, аптеках, епідеміологічних лабораторіях, лікувально-профілактичних та інших установах медико-біологічного профілю, ветеринарних клініках.

Лабораторне обладнання:

 • IKA (Німеччина) - лабораторне та аналітичне обладнання: мішалка магнітна, мішалка верхньопривідна, мішалка багатомісний (багатопозиційна), шейкер для колб, шейкер для планшет, шейкер для пробірок, ротаційний випарник на 1л, 2л, 3л, до 20л; калориметр С 200, С 2000, С 5000, диспергатор для проб і т.д.
 • Berghof (Німеччина) - реактори для проведення хімічних реакцій під тиском і при високих температурах;
 • DAIHAN (Південна Корея) - лабораторне обладнання: мішалка магнітна, мішалка верхньопривідна, мішалка багатомісна (багатопозиційна), шейкер для колб, шейкер для планшет, шейкер для пробірок, сушильну шафу, шейкер з підігрівом, шейкер-інкубатор, інкубатор з охолодженням, морозильник, холодильник, кліматична камера, центрифуги, колбонагрівачі, насоси вакуумні, ультразвукова баня, диспергатор);
 • ILMVAC (Німеччина) - вакуумні насоси, турбовакуумні насоси, масляні насоси, мембранні насоси, вакуумні системи та супутнє обладнання;
 • Teledine Isco (США) - препаративні рідинні флеш-хроматографи;
 • Обладнання було в експлуатації.


Менеджери завжди допоможуть підібрати обладнання для будь-яких завдань.Сертифіковані сервісні інженери допоможуть провести наладку, обслуговування та ремонт обладнання.

Спектр інших послуг, що надаються компанією:

 • Надання послуг зі зйомці спектрів ЯМР на найсучаснішому обладнанні в Україні та ідентифікація спектрів;
 • Надання послуг по зйомці масс спектрів;
 • Визначення вологи методом Фішера;
 • Ремонт обладнання та лабораторних меблів.


Нашими клієнтами стали сотні аналітичних, біохімічних лабораторій, дослідницьких лабораторій у сфері органічного синтезу, лабораторій якості в харчовій промисловості, установ медицини і ветеринарії.

Якщо є питання - можете сміливо їх задавати! Ми хочемо, щоб наша робота була для Вас корисною!

 

(c) ТОВ Укроргсинтез, 2000-2016
ел.пошта: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript т.:(044)502 20 80 ф.:(044)502 48 32
лабораторное оборудование | ika | хлороформ | шейкер | колба бунзена | сушильный шкаф | центрифуга | анализ почвы | гексан | диметилформамид | фильтровальная бумага | диоксан | мешалка верхнеприводная | колбонагреватель | роторный испаритель | ультразвуковая мойка | лабораторная посуда | этилацетат | калориметр | эксикатор | оборудование для лабораторий | индикаторная бумага | мешалка магнитная | ультразвуковая баня | растворители для ВЭЖХ | плитка лабораторная | вакуумный шкаф | стерилизатор воздушный | стерилизатор медицинский | сухожаровый шкаф | тетрагидрофуран ТГФ | автоклав | реактор высокого давления | изопропанол ИПС | диспергатор лабораторный | метил-трет-бутиловый эфир